:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL ::
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Ogłoszenie 
Informacja:
W związku z małą aktywnością forum myślę że czas się pożegnać...
W nocy 20/21 maj 2018r forum zostanie wyłączone.
Proszę zatem o skopiowanie wszelkich dla Was istotnych danych.
Niestety nie ma możliwości przekazania całości forum we władanie komuś innemu, ale jeżeli znajdą się chętni do stworzenia nowego, aktualnego forum to umożliwię użytkowanie domen aktualnie podpiętych pod te forum.
Dziękuję wszystkim za czasy świetności forum, za wspomnienia, za chwile miłe i mniej miłe też. Do usłyszenia!

Odpowiedz do tematu :: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Główne » DX » Kraj » Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)
Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)
Autor Wiadomość
Długi 
User

Imię: Darek
Województwo: zachodniopomorskie
Wysłany: 2 Czerwiec 2015, 23:18   Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)

Dziś będąc pod Golczewem usłyszałem wołanie (chyba Andrzeja) z miejscowości Narol w Polsce południowo - wschodniej. Było to na kanale 19 później 18 około godziny 12:30. Udało nam się nawiązać kilka zdań... Chwile później słyszałem nawet mobile z tamtych stron Polski na 19 pytających o drogę na Przemyśl, Lublin, Zamość... Chyba musiałem znów trafić na jakąś propagację...

Strażak 
Stały bywalec
Radiowa Brać

Imię: Arek
Województwo: zachodniopomorskie
Częstotliwość: 27.230 AM
Znak: 161NT151
Wysłany: 4 Czerwiec 2015, 18:15   

Długi, dokładnie w tym dniu była propagacja na Polskę że hej.

Nawet na kanale 19 nie było typowych QRM-ów tylko charakterystyczny huk... tak jakby stała jedna wielka nośna.... i słychać było "jak tam ścieżka do Zakopanego" itp.

Szkoda ale nie miałem czasu podjechać na górkę na pogaduchy i polowanie...

No ale czerwiec więc się będzie powtarzać... trzeba polować.
Ostatnio zmieniony przez Strażak 4 Czerwiec 2015, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  

:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Główne » DX » Kraj » Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)