:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL ::
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu :: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Główne » DX » Kraj » Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)
Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)
Autor Wiadomość
Długi 
User

Imię: Darek
Województwo: zachodniopomorskie
Wysłany: 2 Czerwiec 2015, 22:18   Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)

Dziś będąc pod Golczewem usłyszałem wołanie (chyba Andrzeja) z miejscowości Narol w Polsce południowo - wschodniej. Było to na kanale 19 później 18 około godziny 12:30. Udało nam się nawiązać kilka zdań... Chwile później słyszałem nawet mobile z tamtych stron Polski na 19 pytających o drogę na Przemyśl, Lublin, Zamość... Chyba musiałem znów trafić na jakąś propagację...

Strażak 
Stały bywalec
Radiowa Brać

Imię: Arek
Województwo: zachodniopomorskie
Częstotliwość: 27.230 AM
Znak: 161NT151
Wysłany: 4 Czerwiec 2015, 17:15   

Długi, dokładnie w tym dniu była propagacja na Polskę że hej.

Nawet na kanale 19 nie było typowych QRM-ów tylko charakterystyczny huk... tak jakby stała jedna wielka nośna.... i słychać było "jak tam ścieżka do Zakopanego" itp.

Szkoda ale nie miałem czasu podjechać na górkę na pogaduchy i polowanie...

No ale czerwiec więc się będzie powtarzać... trzeba polować.
Ostatnio zmieniony przez Strażak 4 Czerwiec 2015, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  

:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Główne » DX » Kraj » Golczewo - Narol (Polska południowo-wschodnia)