:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL ::
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi :: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Inne » Gadżety Forumowe » VI Szybka Edycja Wklejek
Zamknięty przez: Haypa
12 Kwiecień 2012, 21:35
VI Szybka Edycja Wklejek
Autor Wiadomość
Tomy_A
[Usunięty]

Wysłany: 2 Styczeń 2009, 17:10   

Dziś nie mogłem odebrać naklejki, bo jak sie okazało że w którejś tam edycji już ktoś zamówił z takim skipem. Wnioskuję, dla dobra przyszłych zamawiających aby zamówienia
były realizowane poprzez stronę, która bedzie ralizowała sprawdzenie czy już taka naklejka istnieje.

No i jeszcze pytanie, czy to jest skip forumowy czy radiowy ?

Tomek

Heksa 
Forumowy "Siejuch"

Imię: Beata
Województwo: zachodniopomorskie
Wysłany: 2 Styczeń 2009, 17:31   

Tomy_A, jak jak tłumaczyłam koledze, który przyszedł odebrać wklejki. Nie powtarzamy skipów, bo chyba nikt by nie chciał aby ktoś powielał jego skip, który sobie wymyślił. Dlatego robimy na zasadzie pierszeństwa, kto pierwszy ten lepszy. W V edycji była naklejka ze skipem "Przemo" i sądziłam, że ta osoba domawia jeszcze jedną sztukę. Myślę, że jest najuczciwszym rozwiązaniem będzie wymyślenie nowego skipu. Pozdrawiam

Tomy_A
[Usunięty]

Wysłany: 2 Styczeń 2009, 19:38   

Heksa napisał/a:
Tomy_A...Myślę, że jest najuczciwszym rozwiązaniem będzie wymyślenie nowego skipu...

Ja wszytsko rozumiem i nie mam pretensji ale ludzi przybywa i nie wiadomo czy skipy sie powtarzaja sie czy nie
( bo login na forum nie jest tu zadnym wyznacznikiem - w tym przypadku , no chyba ze sie myle i Twoj Kolega ma wlasnie taki login jak skip o ktorym mowa)
wiec aby było łatwiej na przyszlosc stad wniosek a nie pretemnsje do Ciebie czy kogokolwiek.

Heksa 
Forumowy "Siejuch"

Wysłany: 2 Styczeń 2009, 20:52   

Uczymy się na błędach. Co prawda zdarzyło się to pierwszy raz, bo przeważnie się pamięta. Musimy pomyśleć jak zabezpieczyć się na przyszłość i pewnie niebawem coś wymyślimy :) A póki co zachęcam do wpisania się na VII już edycję. Pozdrawiam

Andrzej Kłodzino 
Forumowy "Siejuch"

Imię: ANDRZEJ
Wysłany: 2 Styczeń 2009, 21:30   

Moja propozycja to sprawdzic, w(Użytkownicy) i bedzie wiadomo czy jest juz ktos o takim skipie i po kłopocie , czyli czytac czytac . :metal:
Mobil Alan 87 mikr, MAAS-2018
Antena Santiago 1200

ułan 
User

Imię: Marceli
Wysłany: 20 Październik 2009, 12:09   

ja mam pytanko, czy będzie może jeszcze kiedyś VI edycja wklejek lub innych gadżetów, jestem świeżym posiadaczem CB i użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam Ułan

Heksa 
Forumowy "Siejuch"

Wysłany: 20 Październik 2009, 16:00   

ułan, czytaj dział gadżety. Proponuję poczekać na spot, tam będę zbierać zamówienia :)

:: Forum WWW.CBRADIO.SZCZECIN.PL :: Strona Główna » Inne » Gadżety Forumowe » VI Szybka Edycja Wklejek